Ako ideálne zladiť kabelku s outfitom? Výber farby je kľúčový

0 comment 6 views

Dámy, ste milovníčka kabeliek, ale neviete si rady, ako ich správne zladiť s vašim outfitom? Tak práve pre vás sme si pripravili zopár rád, ktorých by ste sa mali pri výbere kabelky držať.

Záleží na farbe? Veľkú alebo malú kabelku? Cez rameno alebo do ruky? Akú kabelku si zaobstarať, aby sa vám hodila k čo najviac outfitom?

Farba kabelky je základ
Najviac rozhodujúcim faktorom pri výbere novej kabelky by mala byť farba. Práve tu je totiž dôležité správne skombinovať s farbou topánok, prípadne s farbou ďalších doplnkov. Držať sa môžete aj rovnakej farby, ako má vás opasok alebo sako.

Pokiaľ uprednostňujete oblečenie neutrálnych farieb, ako je biela, čierna alebo krémová, nemusíte sa pri výbere farby kabelky držať zbytočne späť. Zvoliť môžete pestrejšie odtiene, ktoré celý outfit príjemne rozžiaria.

Ak naopak dávate prednosť farebnejším modelom, okrem neutrálnych kabeliek môžete aj v tomto prípade staviť na výrazné tóny. Iba pozor, aby ste to s nimi zbytočne neprehnali. Nie je dobré kombinovať viac ako tri rôzne farby naraz.

Pozor na monotónnosť
Pri výbere kabelky dajte veľký pozor, aby zbytočne nesplynula s vašim celkovým outfitom. Kabelku vždy zlaďte tak, aby sa k vášmu outfitu perfektne hodila, ale zároveň jej nechajte vyniknúť.

Zvážte veľkosť kabelky
Výber veľkosti kabelky závisí predovšetkým od vašich požiadaviek. Čím väčšiu tašku budete mať, tým viac vecí sa vám do nej zmestí a naopak. Menšie kabelky sú vhodné skôr pre spoločenské udalosti, ale rozhodne sa ich nemusíte báť nosiť ani v bežnom živote, pokiaľ sa vám do nich zmestí všetko potrebné. Väčšie kabelky potom ocenia predovšetkým všetky praktické ženy, obzvlášť potom mamičky.

Leave a Comment

About Me

Jane Taylor

Jane Taylor

Passionate interior designer who love sharing knowledge and memories.
More About Me

Newsletter

Top Selling Multipurpose WP Theme

About Me

Jane Taylor

Jane Taylor

Passionate interior designer who love sharing knowledge and memories.

Newsletter

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed byu00a0PenciDesign