Ako využijeme Dni Apetít? Vyskúšame nové reštaurácie a nakúpime do zásoby

0 comment 6 views

Dni Apetít už sú za dverami as nimi prichádza možnosť kúpiť si za zvýhodnenú cenu všetko, čo súvisí s gastronómiou. V týždni od 13. do 19. júna si budete môcť zaobstarať všetko od spotrebičov, cez dekorácie po delikatesy. Zľavy až 30% priamo nabádajú k tomu nakúpiť si rôzne suroviny a dobroty do zásoby alebo si splniť sen v podobe nového kuchynského robota. Inšpirovať sa môžete tipmi redakcie, ktorá má už ponuky v malíčku!

My si doma potrpíme na kvalitné jedlo, teda boxxi.sk je voľba číslo jedna. Lepšiu rybu a mäso ste ešte nejedli! Kvalitné ryby, morské plody a mäso si môžete objednať na www.boxxi.sk a navyše počas Dní Apetít získate zľavu až 20%. Potom ma rozhodne zaujala ponuka degustácie vo vyhlásenej reštaurácii. Fine dining reštaurácia Benjamin je fenomén. Ochutnajte jedinečné degustačné menu pri okrúhlom stole. Hostia, ktorí si zarezervujú v Dňoch Apetít degustáciu pre dve osoby, dostanú domov darček. Pravé champagne v hodnote 69 €

My sme doma „ochutnávacie typy“, teda rozhodne vyskúšame nejaké nové reštaurácie. V hľadáčiku máme Café Budha, čo je autentická ázijská reštaurácia v Prahe a na dezert volíme jedine zmrzlinu. Pure Gelato je teda ideálna voľba! Na nákup surovín ma veľmi neužije, ale milujem vyberanie doplnkov do bytu. Zľavy do Butlers a Bellarose.cz sú čistá radosť, pretože kto by nechcel mať krásne vybavený byt a ešte ušetriť?

Ostatné dámy si rozhodne pochutnajú na niečom zdravom. Čo tak drink vo Fruitisimo. Ovocie je vibe! Nové ovocné sezónne drinky vo Fruitisimo teraz s 25% zľavou. Akcia platí na drink 0,5 l na všetkých pobočkách Fruitisimo v SR po predložení zľavového kupónu. Akcia neplatí na čerpacích staniciach Shell. A za zmienku rozhodne stoja aj super nákupy v Delmarte. A čo vy? Už viete, ako naložíte sa Dni Apetítu?

FRUTIKO
OVOCNÉ KYTICE
Využite zľavu 15% na najobľúbenejšiu ovocnú kyticu Frutiko Veselá oslava, ktorá je zdravým a originálnym darčekom ku každej príležitosti. Zľava platí iba na produkt Veselá oslava, doručenie je možné kamkoľvek po SR.

KLIMCHI
Pestrá škála farieb a nevšedný dizajn. Klimchi je mladá česká dizajnová značka, ktorá hrdo pokračuje v tradícii ručnej výroby skla. Využite kupón v hodnote 500 Sk a kúpte si svoj prvý kúsok za zvýhodnenú cenu.

Leave a Comment

About Me

Jane Taylor

Jane Taylor

Passionate interior designer who love sharing knowledge and memories.
More About Me

Newsletter

Top Selling Multipurpose WP Theme

About Me

Jane Taylor

Jane Taylor

Passionate interior designer who love sharing knowledge and memories.

Newsletter

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed byu00a0PenciDesign