Biker shorts hitom leta: Ako je ideálne nosiť?

0 comment 7 views

Ľahko kontroverzné cyklistické kraťasy, ktoré nosila aj samotná Diana? Také sú biker shorts, módny hit posledných rokov. Ako ich správne nosiť, aby ste vyzerali skutočne šik?

Opticky nohy nepredĺžia, naopak skôr rozšíria stehná, a aj napriek tomu sú módnym trendom leta 2022. V čom tkvie jedinečnosť týchto šortiek a prečo by ste si aspoň jedny mali zaobstarať aj vy?

História biker shorts
Prvýkrát sa biker šortky objavili na módnej prehliadke Chanel v roku 2018. V roku 2020 sa potom opäť vrátili na módnu scénu, keď ich obliekli aj známe osobnosti, ako napríklad Hailey Bieber, Emily Ratajkowski a Kendall Jenner. Športové šortky do mesta dokonca zvolila aj princezná Diana, a to konkrétne v roku 1995.

Ako biker shorts nosiť?
Hoci sa bežné cyklistické šortky neradia medzi najlichotivejší módny kúsok, biker shorts si zamilovali takmer všetci. Ich veľkou výhodou je, že ich môžete obliecť prakticky pre všetky menej formálne príležitosti. Na pracovnú schôdzku ich zrejme úplne nevyužijete, ale pre voľný čas sú skutočne ako stvorené. Obyčajné biker shorts stačí navyše doplniť o oversized mikinu alebo tričko a trendy neformálne outfit máte hotový.

Ak by ste však chceli pôsobiť viac elegantne, môžete šortky doplniť oversized blazerom alebo dlhou bielou košeľou. Takýto outfit je možné s prehľadom vyniesť aj do mesta. Veľmi taký model dokážu povzniesť aj sandálky na vyššom podpätku. Presne tak totiž kombinujú biker shorts popredné svetové modelky.

Leave a Comment

About Me

Jane Taylor

Jane Taylor

Passionate interior designer who love sharing knowledge and memories.
More About Me

Newsletter

Top Selling Multipurpose WP Theme

About Me

Jane Taylor

Jane Taylor

Passionate interior designer who love sharing knowledge and memories.

Newsletter

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed byu00a0PenciDesign