Náušnice vyberajte podľa tvaru tváre. Inšpirovať sa môžete našimi tipmi

0 comment 9 views

Dámy, milujete náušnice, ale neviete si rady pri ich výbere? Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov, ako ideálne vybrať náušnice podľa tvaru vašej tváre.

Zlaté alebo strieborné? Veľké alebo malé? Náušnice dokážu podčiarknuť pôvab každej ženy. Pokiaľ navyše výber náušníc prispôsobíte tvaru vašej tváre, zaručene tak vyberiete tie, ktoré vám skutočne pristanú.

Oválny tvar tváre
Keďže mávajú ženy s oválnym tvarom tváre nie príliš ostré línie, je vhodné staviť na náušnice s oblými tvarmi. Vhodné sú aj malé náušnice z perál, minerálov či iných kameňov. Naopak sa radšej vyhýbajte príliš dlhým visiacim náušniciam, ktoré tvár opticky ešte viac predĺžia.

Okrúhly tvar tváre
Okrúhla tvár sa vyznačuje širokým nízkym čelom a plnými tvárami. Ženy s týmto tvarom tváre by si mali vyberať predovšetkým také náušnice, ktoré opticky pretiahnu jej tvár. Ideálne sú preto visiace náušnice.

Štvorcový tvar tváre
Ženy so štvorcovým tvarom tváre majú pomerne ostré línie, ktoré je vhodné zjemniť vhodnými náušnicami. Toho môžete jednoducho docieliť obstaraním okrúhlych náušníc. Opticky pretiahnuť tvár potom môžete aj s pomocou visiacich náušníc.

Diamantový tvar tváre
Výraznejšie lícne kosti a ostré rysy. To je tvár v tvare diamantu alebo trojuholníka. A práve k diamantovému tvaru tváre sa hodia väčšie kruhy a celkovo výraznejšie náušnice. Drobné kôstkové náušnice nie sú nič pre vás. Vy si totiž môžete dovoliť niečo skutočne výraznejšie.

Leave a Comment

About Me

Jane Taylor

Jane Taylor

Passionate interior designer who love sharing knowledge and memories.
More About Me

Newsletter

Top Selling Multipurpose WP Theme

About Me

Jane Taylor

Jane Taylor

Passionate interior designer who love sharing knowledge and memories.

Newsletter

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed byu00a0PenciDesign